2

Stade Brestois 29

2
Ligue 1 2024.01.28. @ 20:45 Parc des Princes

Két teljesen ellentétes félidőt produkáltak a csapatok, az első játékrészben a hazaiak akarata érvényesült, így sikerült is egy magabiztosnak tűnő kétgólos előnyt kiharcolniuk. A 38. percben Asensio révén szerezték meg a vezetést a párizsiak, a spanyol szélső Barcola átadását követően tudott eredményes lenni. A 45. percben pedig Kolo Muani lőtte meg a második gólt, miután egy kipattanót a kapuba vágott. A második félidőben a vendégek akarata érvényesült, és az 55. percben sikerült is szépíteniük Camara megpattanó lövését követően. A hajrában pedig az egyenlítés is összejött a Brestnek, a csereként beálló Pereira Lage szerzett gyönyörű gólt sarokkal Satriano passzát követően. A hosszabbítással együtt hátralévő bő negyedórában pedig már nem esett gól, így 2-2-es döntetlennel zárult a mérkőzés.

28 jan 24 20:45 Ligue 1 Paris Saint-Germain FC v Stade Brestois 29 2 - 2
07 febr 24 21:10 Coupe de France Paris Saint-Germain FC v Stade Brestois 29 3 - 1